KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 16589189
nr 1658 9189
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Teckningar, 6 st, Signerad, ca 20x30 cm, oramade lösa blad
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:47:07
18/11 18:14:44
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås